3D taškiniai modeliai

Greitai ir operatyviai gaukite absoliučiai tikslius skaitmeninius objekto duomenis dar prieš projektavimo darbus
3D lazerinio skenavimo metu sukuriama aiški ir tiksli esamo objekto skaitmeninė kopija, o pagrindinis tokių duomenų privalumas – informacijos pateikimo greitis ir tikslumas. Su specialia programine įranga atlikę matavimus ir jų kokybės kontrolę, sujungsime visas nuskaitytas pozicijas į vientisą 3D taškinį modelį, kurį vėliau bus galima importuoti į populiariausias projektavimo platformas – tokias kaip AutoCAD, Revit, SketchUp, ArchiCAD, BrisCAD ir t.t. Po duomenų perkėlimo, Jūsų kompiuterio ekrane – viskas nuo skenuoto objekto peržiūros, paprastų aukščių, pločių matavimų iki vektorizuotų brėžinių sudarymo ar BIM technologinių procesų valdymo.

Susipažinkite, kur ir kaip galima panaudoti 3D taškinį modelį.

Kaip paversti skenuotus duomenis 2D ar 3D formatu?

Didžiausias iššūkis lazerinio skenavimo technologijoje yra žinios, įgūdžiai ir patirtis, dirbant su šiais duomenimis CAD /BIM aplinkoje. Norintiems patiems išmokti valdyti 3D taškinį modelį bei jį vektorizuoti 2D/3D formatu į pagalbą siūlome mūsų įmonės sukurtą įrankį, skirtą darbui su skenuotais duomenimis (angl. point cloud) AutoCAD, Revit ar SketchUp programose.

Undet leidžia lengvai valdyti net patį didžiausią, tankiausią „taškų masyvą“ bei jį vektorizuoti ar modeliuoti. Panaudojus tradicinius AutoCAD/Revit įrankius 2D/3D/BIM dokumentacijai ruošti ir papildomai pridėjus Undet programinės įrangos funkcionalumus, gausite idealų rinkinį, skirtą pastatų, inžinerinių statinių ir kitų objektų 2D brėžinių ar 3D modelių paruošimui.

www.undet.com

Vektorizavimo darbus gali atlikti ir
„Terra Modus” komanda.


Atsižvelgdami į kiekvieno užsakovo situaciją ir poreikius, galime parengti pageidaujamą dokumentaciją įvairiais formatais: nuo vektorizuotų brėžinių sudarymo iki 3D modelių parengimo BIM procesams.