Vektorizavimo paslaugos

Statybos, architektūros bei inžinerijos įmonės vis daugiau investuoja į realybės užfiksavimo technologijas, tačiau didžiausias iššūkis lazerinio skenavimo srityje yra žinios, įgūdžiai ir patirtis, dirbant su šiais duomenimis CAD/BIM aplinkoje. Dirbame su klientais iš įvairių pasaulio šalių: inžinerines, geodezines ar projektavimo paslaugas teikiančiomis įmonėmis, tad sukauptos žinios leidžia prisitaikyti prie kiekvieno vykdomo projekto reikalavimų. Atsižvelgdami į užsakovo situaciją ir poreikius, galime atlikti modeliavimo paslaugas iš užsakovo turimų skenuotų duomenų įvairiais formatais: nuo 2D brėžinių sudarymo iki 3D modelių parengimo BIM procesams.

Įmonės veikla sertifikuota pagal kokybės valdymo sistemos ISO 9001:2015 standartą. Sertifikavimo sritis: antžeminis lazerinis skenavimas ir fotogrametrija bei statinių dokumentacijos (2D, 3D, BIM) parengimas iš surinktų (gautų) duomenų.

Turime profesinės civilinės atsakomybės draudimą, kurio tikslas – apsaugoti klientus nuo galimų teisėtų lūkesčių neišpildymo ir kompensuoti tretiesiems asmenims patirtus finansinius nuostolius.

Vektorizavimo darbams atlikti naudojame mūsų kuriamą „UNDET” programinę įrangą, kuri leidžia greičiau ir tiksliau konvertuoti 3D matavimo duomenis į kliento reikalaujamą dokumentaciją, taip sutrumpindami projektų įgyvendinimo laiką ir užtikrindami aukštą rezultatų kokybę. www.undet.com