Matavimų sprendimai statybų įmonėms

Net 35% laiko statybų sektoriaus profesionalai praleidžia neprioritetiniams darbams: informacijos ir brėžinių paieškai, konfliktams su užsakovais ir rangovais bei klaidų taisymui. Savalaikis procesų eigos fiksavimas ir monitoringas, pasitelkiant 3D lazerinį skenavimą, gali padėti įveikti šiuos iššūkius, negaištant ir nestabdant veiklų statybvietėse.

3D skenavimo technologijos – tai viena iš efektyviausių priemonių padedančių didinti statybos darbų efektyvumą, mažinti sąnaudas, bei gerinti projektų kokybę. Naudojantis šios matavimų technologijos privalumais galima priimti efektyvius sprendimus jau pirmuosiuose statybų etapuose, taip išvengiant klaidų ir terminų pakeitimų.

Mūsų paslaugos
1
Projektavimas ir koncepcija
Esamos situacijos įvertinimas
Dažnai projektavimo etape nepakankamai įvertinama reali aplinka, kurioje bus vykdomi statybos darbai. Mūsų paslauga – tai tikslumo garantija, užtikrinanti, kad prieš pradedant statyti, projektas būtų pritaikytas prie esamos situacijos. Pasitelkadami dronus, 3D lazerinius skenerius galime atikti išsamią esamų konstrukcijų ar reljefo analizę, parengiant tikslius 3D modelius, kurie padės identifikuoti galimus neatitikimus tarp projektuojamo ir realaus objekto. Taip išvengiant sudėtingesnių pataisymų vėlesniuose etapuose.
Plačiau
2
Statyba
Efektyvus grunto kiekių valdymas statybvietėje
Sprendžiame dažną statybų aikštelės iššūkį: kaip tiksliai ir greitai įvertinti grunto kiekius ir jų pokyčius. Į pagalbą pasitelkus dronus ir 3D lazerinius skenerius, galima efektyviai planuoti ir stebėti žemės darbus. Tai leidžia ne tik apskaičiuoti būtinus medžiagų kiekius, bet ir optimaliai priskirti reikiamą mechanizmų skaičių, apskaičiuoti darbams atlikti reikalingus terminus.
Plačiau
3
"Taip pastatyta"
Statybos darbų atitikimas projekto planams
Statybos sektoriuje dažnai susiduriama su iššūkiu – kaip užtikrinti, kad realiai atlikti statybos darbai atitiktų projekto dokumentaciją. Mūsų tikslas - laiku įvertinti statomo objekto neatitikimus, lyginant esamą situaciją su projektine medžiaga ("taip pastatyta"). Tai leidžia ne tik išvengti brangių klaidų ir statybos vėlavimų, bet ir sutaupyti laiką bei resursus, optimizuojant statybos procesus ir užtikrinant aukščiausią darbų kokybę.
Plačiau
4
Naudojimas ir priežiūra
Inžinierinių komunikacijų skenavimas prieš apdailos darbus
Pabaigus įrengti objektą, didžioji dalis inžinerinių komunikacijų (ortakiai, vėdinimo sistema, elektros instaliacija, nuotekų ar vandentiekio vamzdynai) lieka paslėptos po apdaila. Dažniausiai pastatų valdytojai turi ir jų išdėstymo projektinius brėžinius ar schemas, tačiau realybėje galimos instaliacinės paklaidos. Ir jei eksploatacijos metu prireiks perplanuoti erdves ar įgyvendinti kitus pakeitimus, susidursite su to pasekmėmis. Savalaikis inžinerinių komunikacijų 3D lazerinis skenavimas, prieš atliekant apdailą – tai ne tik padeda išvengti neplanuotų išlaidų, bet ir ženkliai kelia galutinio objekto komercinę vertę, suteikdama statybos įmonei konkurencinį pranašumą rinkoje ir padidindama patrauklumą potencialiems pirkėjams ar nuomininkams.
Plačiau

Kodėl UAB „Terra Modus”?

 

Patirtis. 3D lazerinio skenavimo srityje dirbame nuo 2007 metų, tad sukauptos žinios, įgyvendinant vis drąsesnius projektus, leidžia šiandien sudėtingiausias 3D matavimų technologijas pritaikyti pagal kiekvieno kliento poreikį.

Kokybė. Įmonės veikla sertifikuota pagal kokybės valdymo sistemos ISO 9001:2015 standartą. Sertifikavimo sritis: antžeminis lazerinis skenavimas ir fotogrametrija bei statinių dokumentacijos (2D, 3D, BIM) parengimas iš surinktų (gautų) duomenų.

Atsakomybė. Turime profesinės civilinės atsakomybės draudimą, kurio tikslas – apsaugoti klientus nuo galimų teisėtų lūkesčių neišpildymo ir kompensuoti tretiesiems asmenims patirtus finansinius nuostolius.

Partnerystė. Bendradarbiaujame su įmonėms ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų: inžinerines, geodezines ar projektavimo paslaugas teikiančiomis įmonėmis, architektais, kultūros paveldu besirūpinančiomis institucijomis, nekilnojamojo turto vystytojais.

Mūsų projektai
3D lazerinis skenavimas Lietuvos BIM projektuose
Generalinės rangos statybų bendrovė „Naresta“ baigė valstybinės įmonės „Turto bankas“ valdomo administracinio pastato, esančio T….
Plačiau
3D lazerinis skenavimas – tikslumo garantas statybos projektuose
3D skenavimo technologijos – tai viena iš efektyviausių priemonių padedančių didinti statybos darbų efektyvumą, mažinti…
Plačiau
Vilniuje nuskenuoti lietaus nuotekų sistemos tinklai
Lietaus nuotekų tvarkymas – plika akimi nematomas darbas, apie kurio svarbą dažnas sužino tik tada,…
Plačiau
BIM statybų procesų valdymas: ar tikrosios padėties žinojimas padeda išvengti klaidų?
Praeitų metų Gruodžio 13 dieną vyko „Verslo Žinios“ organizuota informatyvi ir turininga statybų temą plačiai…
Plačiau
Skaitmeninė evoliucija: 3D skenavimas transformuoja architektų darbą
Sparti technologinė raida į architektūros veiklos barus atneša vis daugiau inovatyvių būdų, kaip optimizuoti kūrybinius…
Plačiau
TURITE KLAUSIMŲ?
Martynas Valauskis
Matavimų centro vadovas

Pasirengę išbandyti 3D skenavimo technologiją artimiausiame projekte?

Susisiekite su mumis – kartu rasime naudingiausią sprendimą Jūsų projektui.